Samsung HM12 RS 7768FHCBC

Samsung HM12 RS 7768FHCBC

Jedna z nejlépe prodávaných amerických ledniček současnosti. Samozřejmě má i integrovaný výrobník ledu a velmi přehledné vnitřní uspořádání.

parametry Samsung HM12 RS-7768FHCBC

energetická třída A++
počet kompresorů 1
hlučnost lednice 39 dB max
spotřeba energie 353 kWh/ rok
čistý objem lednice 361 litrů
čistý objem mrazáku 184 litrů
výška ledničky 179 centimetrů
šířka ledničky 91.2centimetrů
hloubka ledničky 71 centimetrů
hmotnost 117 kilogramů
No frost ano
Antibakteriální ochrana ano
displej ano
super chlazení ano
oddělená regulace ano
typ chladiva r600a

Samsung HM12 RS 7768FHCBC

 

Samsung HM12 RS 7768FHCBC

Lednice je navržená pro potřeby rodiny, i té početnější. Skvěle promyšlené vnitřní uspořádání Vám pomůže udržet pořádek v potravinách.

Recenze: Samsung HM12 RS 7768FHCBC

Lednice s mrazákem Samsung HM12 RS 7768FHCBC je špičkový spotřebič, který kombinuje elegantní design, vysoký výkon a inteligentní funkce pro maximální pohodlí a efektivitu. S velkou kapacitou a pokročilými technologiemi je tato lednice ideální volbou pro rodiny i jednotlivce, kteří hledají spolehlivé a moderní zařízení pro svou kuchyni.

Jednou z hlavních výhod Samsung HM12 RS 7768FHCBC je její prostorný interiér s kapacitou 361 litrů, který nabízí dostatek místa pro ukládání potravin. Mrazák s technologií No Frost zajišťuje rovnoměrné chlazení a rozmrazování, což eliminuje potřebu ručního odmrazování a udržuje potraviny déle čerstvé. Díky modernímu kompresoru Digital Inverter má lednice energetickou třídu A++, což znamená nižší provozní náklady a šetrnost k životnímu prostředí.

Tento model lednice Samsung je také vybaven širokou škálou inteligentních funkcí, které zlepšují uživatelský komfort. Funkce All-Around Cooling zajišťuje rovnoměrné chlazení ve všech částech lednice, což pomáhá udržovat optimální teplotu a zachovává čerstvost potravin. Dále je vybaven dotykovým displejem a WiFi připojením, což umožňuje snadné ovládání a monitorování prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu.

Celkově vzato, lednice s mrazákem Samsung HM12 RS 7768FHCBC je skvělým příkladem spojení designu, výkonu a inteligentních funkcí. S velkou kapacitou, energetickou účinností a moderními technologiemi je toto zařízení ideální volbou pro každou domácnost, která hledá vynikající kvalitu a spolehlivost.

toner